Змінити мову:

Ellen на KYIV FASHION 2016

 

07-09вересня в Києві відбулася міжнародна виставка «KYIV FASHION 2016», на якій були представлені кращі українські виробники нижньої білизни і домашнього одягу. Цей захід також традиційно зібрав величезну кількість дизайнерів, починаючи від представників оригінального авангардного стилю, закінчуючи іменитими кутюр'є.

 

 KYIV FASHION - унікальна подія в світі моди. Виставка проходить щорічно, протягом багатьох років. За цей час захід встиг завоювати славу законодавця моди: саме тут можна отримати інформацію про найпопулярніші білизняні тренди, своїми очима побачити бестселери майбутнього модного сезону. Примітно, що на «KYIVFASHION» представляють свої моделі не тільки виробники ексклюзивних колекцій, а й цілком демократичні бренди, які пропонують свою продукцію в низьких і середніх цінових категоріях.

«KYIVFASHION» завжди представляє величезну кількість напрямків в білизняному бізнесі, починаючи від піжам і халатів, закінчуючи еротичною нижньою білизною для жінок і чоловіків. Виставка пропонує відмінний майданчик для молодих дизайнерів: тут вони можуть голосно заявити про себе і вибудувати міцний фундамент для подальшої кар'єри.

Невід'ємна частина KYIVFASHION - конференції, організовані в рамках заходу. Під час всіляких обговорень, зустрічей, форумів і круглих столів учасники білизняного бізнесу знаходять нові оригінальні ідеї та рішення, залучають клієнтів і бізнес-партнерів.

Цього року захід не втратив свою важливість. Так, згідно з даними організаторів, виставку KYIVFASHION,  встигло відвідати понад 9000 тисяч осіб, 40% з яких - гості з-за кордону. Всього відвідувачам виставки було показано понад 50 видів жіночої білизни.

 

Бренд Ellen на KYIV FASHION 2016

 

Торгова марка Ellen в цьому році стала безпосереднім учасником київської виставки. Ця подія набула надзвичайної важливості, так як дозволила нам презентувати нову колекцію Осінь-зима 2016-2017, почути відгуки експертів модної індустрії та клієнтів, відмінно представити свою продукцію потенційним клієнтам, а також отримати величезну кількість ідей для створення нових колекцій дитячої та жіночої білизни для своїх покупців.

 

Сьогодні ТМ Ellen - відомий і впізнаваний бренд. Домашній одяг, що випускається під цією маркою, вже встиг завоювати серйозну популярність серед українських покупців. Моделі Ellen відрізняються чудовою якістю пошиття, оригінальним дизайном, відмінною фурнітурою і матеріалами, які використовуються у виробництві.

М'яка  бавовна, тепле джерсі і ніжна віскоза подарують вам відчуття затишного комфорту і радості. Актуальні фасони дозволять відчувати себе модною навіть в звичній домашній обстановці, а оригінальний декор і вишивка додадуть вашому образу жіночності. Дизайнери постаралися на славу. У кожної моделі є своя родзинка, будь то обробка в стилі етно, гарний візерунок, чарівний принт або кокетливі рюші.