Ви є тут

Відпочинок в Закарпатті

За результатами мотиваційної програми працівники відділу збуту гуртівні «Леді» були премійовані відпочинковим туром в Карпати. 3-5 лютого наш відділ вирушив в незабутню мандрівку Закарпаттям.

Де ми тільки не побували!

Відпочинок взимку в Карпатах  схожий на чарівну казку, в яку ми поринули вже по дорозі в цей край. Уявіть, як красиво і велично стоять смереки у своїх химерних зимових «шубах». Чудовий наряд зимових Карпат взимку переливається і грає під сонцем.

Взимку в Карпатах кожна людина знайде собі улюблене заняття: лижні спуски - їх у нашій мандрівці було аж два: спочатку ми відвідали лижну трасу в Пилипці, а згодом досхочу «посмакували» катанням по пухкому сніжку на схилах Красії; термальні басейни та чани – де ми відігрівались  після екскурсій замками та видатними історичними пам’ятками.

Наших менеджерів  відпочинок в Карпатах надихнув  на підкорення нових територій і виконання планів, а різноманітність національних страв привабила справжніх гурманів.;)

Відпочинок у Закарпатті взимку — це казковий час, це дива і море снігу, це катання на лижах і санках! В Карпатах взимку все чудово, і гори, і ріки, і повітря. Закарпатський край унікальний, він поєднує в собі надзвичайну красу природи, народні звичаї, смачні гастрономічні фестивалі, давню архітектуру та різноманітні розваги.

Дякуємо за таку чудову можливість провести весело час, поспілкуватись з колегами в неформальній обстановці та просто відпочити…