Ви є тут

Про нас

Гуртівня білизни та колгот «Леді» — це один з найбільших дилерів в західній Україні таких відомих торгових марок, як  «Lama», «Cornette», «Knittex», «Дюна», «Yo», «Steven» . В нашому асортименті представлені торгові марки панчішно-шкарпеткової групи: «Gatta», «Omsa», «SiSi», «Golden Lady», «Magic Lady», «Giulia», «Лонкаме», «Дюна», «Knittex», «Інтуїція», «Mio Senso», «Yo», «Steven», «Теркурій»; білизни: «Lama», «Cornette», "Lavivas", "Tasso", "Vena", "Felena", "Donella"; хатнього та спального одягу: "Ellen", "Taro", "Angel story"; купальників: "Polovy", "Teres", "Rivage Line", дитячого одягу: "Татошка", "Валері", "Фламінго".

Гуртівня білизни та колгот «Леді» — офіційний представник тм «Ellen», «KNITTEX», «Yo», «Steven» в Україні!

Географія гуртівні «Леді»

Гуртівня була заснована у вересні 2000 року в м. Луцьку Подзізей Оленою Зіновіївною.

 Керівником структурного підрозділу у м. Луцьку є Болотіна Тамара Зіновіївна.

                                                                 

У 2001році відкрито структурний підрозділ у м. Львові, завдяки чому було розширено сферу торгівельної діяльності та обсяги продажу в Західному регіоні. Львівський структурний підрозділ очолює Ковальчук  Галина Леонідівна.

 У 2010 році фірма «Леді» підписала договори з польськими виробниками «TARO» та «Knittex», «Yo», «Steven»  про ексклюзивне представництво на території України. У зв’язку з цим у м.Луцьку було відкрито новий відділ з розвитку співпраці з клієнтами по всій Україні. 

2014 рік ознаменувався запуском власного виробництва під ТМ "Еллен" - лінія домашнього жіночого та дитячого одягу. Основною особливістю торгової марки являється висока якість пошиття, інноваційний підхід до покрою і підбору матеріалів та оздоблення виробів вишуканим мереживом.

Обслуговування

Вся робота персоналу гуртівні «Леді» спрямована на якісне обслуговування клієнта, задоволення потреб гуртового та дрібно-гуртового споживача. У нас існує безкоштовна доставка товару по напрямках в західному регіоні України:

Персонал

Висококваліфіковані працівники мережі гуртівень «Леді» нададуть всю необхідну інформацію про наявність продукції, асортиментний ряд, цінову політику, новинки колекції та всі умови співпраці.

Гуртівня «Леді» — це дружня команда, яка складається більше, ніж з 50 професіоналів. Наша структура постійно розвивається і розвиває своїх працівників. Навчальні тренінги, які проводяться у нас, забезпечують професійне та якісне обслуговування кожного клієнта. Менеджери торгових залів нададуть кваліфіковану пораду у виборі товару, порадять пріоритетні напрямки роботи.

Гуртівня білизни та колгот «Леді» — будуємо успішний бізнес разом!